Dłuższa przerwa w publikacji

Drodzy Czytelnicy,

otrzymałam w ostatnim czasie sporo wiadomości i pytań o to, kiedy (i czy) pojawią się nowe wpisy. Wcale się nie dziwię, bo od dawna nic nie umieszczałam. Wynika to jednak nie z mojej rezygnacji z dalszego prowadzenia „Funerabiliiów”, lecz z istotnego powodu. Aktualnie jestem w ciąży, a stan zdrowia nie pozwala mi niestety godzić pracy zawodowej z innymi aktywnościami. Mam nadzieję, że powrócę do prowadzenia bloga jeszcze w tym roku, ale na razie bardzo proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Autorka

P.S. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda czaszka malucha przed utratą „mleczaków”, to zobaczcie Ciekawostka: w języku angielskim górne kły nazywane są „eyeteeth”, czy „zęby spod oka”. W przypadku maluchów to bardzo adekwatne sformułowanie!

 

Komentarz do artykułu “Dłuższa przerwa w publikacji

  1. kassildah

    No tak, sporo czasu minęło, a nowych wpisów jak nie było, tak nie ma ;) Blog nadal żyje i ciągle próbuję się zabrać za nowe wpisy. Mam nadzieję, że już wkrótce będą się pojawiać regularnie.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>